زوم تک
شنبه 10 آبان 1399.
Oct 31 2020.
/
JITEM (0)

اخبار

برگزاری دوره های ماساژ

برگزاری دوره های ماساژ

بیایید ماساژ را در مکان واقعی و حرفه ای یاد بگیرید. * تقویم آموزشی خرداد ماه :ماساژ رفلکسولوژی شروع از دوم خرداد .ماساژ ریلکسی شروع از پنجم خرداد .کاربر ماساژ  شروع بیستم خرداد .و ماساژ سوئدی سی ام خرداد. * بصورت نیمه خصوصی .با دریافت گواهینامه ازسازمان فنی و حرفه ای *ساعت برگزاری کلاس : صبح ها و عصر ها*  *پس از اتمام دوره ی آموزشی و قبولی در آزمون های تئوری و عملی . . .

ادامه مطلب...

افزايش سطح مهارت درجامعه باارائه آموزش های ماساژ

افزايش سطح مهارت درجامعه باارائه آموزش های ماساژ

گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از اصفهان، اين همايش با محوريت نقش ماساژ در اصفهان و جامعه با حضور 108 نفر شركت كننده در سالن شهيد بهشتي اداره كل برگزار گرديد.   مدير آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي آرامش ايرانيان، اهداف اين همايش را كمك به گسترش و تعميق علم ماساژ در جامعه، افزايش سهم آموزشگاه در توسعه و انتقال علم ماساژ، بستر سازی فنی و تخصصی در راستای ترویج و تحقق تفکر . . .  

ادامه مطلب...

در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار گردید: همایش ماساژ و سلامت ت…

در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار گردید: همایش ماساژ و سلامت توسط آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای آرامش ایرانیان

همایش ماساژ و سلامت توسط آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي آرامش ايرانيان در اداره كل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان برگزار گردید. به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، اين همايش با محوريت نقش ماساژ در اصفهان و جامعه با حضور 108 نفر شركت كننده در سالن شهيد بهشتي اداره كل برگزار گرديد. رسول تشيعي مدير آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي آرامش ايرانيان . . .  

ادامه مطلب...

اولین همایش ماساژ در اصفهان با رویکرد ماساژ و سلامت

اولین همایش ماساژ در اصفهان با رویکرد ماساژ و سلامت

موسسه آموزشی آرامش ایرانیان با رویکردی نو و در راستای اهداف خود مبنی بر ترویج و تحقق علم ماساژ در صدد برگزاری اولین همایش ماساژ است محورهای همایش نقش ماساژ در سلامت اصفهان و نقش ماساژ در سلامت خانواده است این همایش به صورت رایگان بوده و حضور برای عموم آزاد است موضوعاتی که در این همایش به آن پرداخته میشود عبارتند از ماساژ و نقش آن در سلامت فرد و جامعه . .

ادامه مطلب...
 

نمایندگان

فرم ثبت نمایندگی

 

مقالات

مشاهده مقالات

 

خبرنامه پیامکی

عضویت در سامانه پیامک

 

استخدام

فرم استخدام شرکت

با عضویت در خبرنامه سایت از جدیدترین و آخرین اخبار سایت مطلع شوید

موقعیت جغرافیایی

کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به شرکت ماساژ آرامش ایرانیان می باشد.
طراحی و پشتیبانی توسط شرکت آوین نت

178778
امروزامروز162
دیروزدیروز105
هفتههفته130
ماهماه1608
کل بازدیدکل بازدید178778

اطلاعات تماس

آدرس دفتر شرکت: اصفهان، میدان امام حسین، خیابان باب الرحمه، اولین ورودی ارگ جهان نما، آسانسور شش، طبقه سوم، واحدهای یک ،دو ،سه
تلفن تماس :استاد تشیعی ۰۹۱۳۳۱۸۳۸۴۶ - امور اداری ۰۹۱۳۰۳۸۳۸۴۶ - امور ثبت نام ۰۹۱۰۵۸۸۳۸۴۶
 ساعات کاری :  همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح الی 22 شب