زوم تک
پنجشنبه 10 مهر 1399.
Oct 01 2020.
/
JITEM (0)

مقالات

  • 1
  • 2
Prev Next

افزايش انگيزه و نشاط در كار با ماساژ درماني

افزايش انگيزه و نشاط در كار با ماساژ درماني

در سراسر دنيا تعداد شركت‌هايي كه به فوايد ورزش و ماساژدرماني پي برده‌اند هر روز بيشتر مي‌شود و با مراكز ماساژدرماني تماس مي‌گيرند تا از اين مزايا در محل كار خود نيز بهره‌مند شوند؛ زيرا هر سال صاحبان شركت‌ها ضررهاي مالي زيادي را به علت فشار عصبي كارمندان متحمل مي‌شوند. ميليون‌ها نفر از كارمندان ممكن است به علت فشار عصبي و استرس، بعضي روزها غيبت كنند و سر كار خود حاضر نشوند. . .

ادامه مطلب...

لمس و ماسا‍ژ در دوران بارداري و زايمان

لمس و ماسا‍ژ در دوران بارداري و زايمان

لمس و ماسا‍ژ در دوران بارداري و زايمانلمس براي مادر باردار از اهميت شاياني برخوردار است. حس لامسه يكي از مهم ترين شبكه هاي حسي براي راه يافتن به داروخانه درون محسوب مي شود. لمس و تماس آگاهانه و عاشقانه مي تواند درد را تسكين داده و نگراني را تبديل به آرامش كند. بارداري بايد تجربه اي به يادماندني و شگفت انگيز براي مادر باشد. اما مي تواند همچين خواسته هاي فيزيكي و عاطفي وي را نيز . . .

ادامه مطلب...

آیا ماساژ می تواند بیماری ها را درمان کند؟

آیا ماساژ می تواند بیماری ها را درمان کند؟

  ماساژ یکی از روش های تسکین دهنده و آرام کننده ی بدن است. این روش از سالها پیش ابدا شد و امروزه توجه بسیاری به آن می شود. به گونه ای که امروز به عنوان یک طب و روش درمانی محسوب می شود که طرفداران زیادی را جذب خود کرده است.   آیا به خاطر می آورید که اولین واکنش شما پس از Hk حادثه چه بوده؟ دست شما ناخودآگاه به سمت آن جا رفته و شروع به ماساژ ملایم منطقه آسیب دیده . . .  

ادامه مطلب...

بهبود ماساژ با برخی از بهترین روش ها

بهبود ماساژ با برخی از بهترین روش ها

ماساژ تاثیرات جسمی زیادی با خود به همراه دارد ماساژ کف پا یکی از بهترین روش ها برای کاهش استرس، اضطراب، افزایش تمرکز و به جریان افتادن دیدگاه‌های مثبت ذهنی می باشد پس برای حفظ سلامت بدن از تکنیک‌های ماساژ درمانی کمک بگیرید آسم، تنگی و حساسیت تنفسی با کمک ماساژ برطرف خواهند شد همچنین عملکرد مغز و حس بینایی، بویایی و شنوایی بهتر خواهد شد .   ماساژ را می توان یک واکنش . . .    

ادامه مطلب...

ماساژ سالمندان و فواید آن

ماساژ سالمندان و فواید آن

کامران محلوجی کرمانشاهی درباره ماساژ سالمندان اظهار داشت: ماساژ فواید زیادی برای سالمندان دارد. به‌گفته وی از فواید ماساژ سالمندان می‌توان به کاهش استرس, آرامش, عمیق‌تر شدن تنفس, کاهش فشار خون, تحریک گردش خون,کاهش چشمگیر درد مفاصل, کاهش تورم و اِدم اشاره کرد. این مدرس دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیان داشت: امام صادق(ع) فرمودند که نیکی به پدر و مادر  . . .

ادامه مطلب...

رژیم لاغری

رژیم لاغری

رژیم لاغری با طب چینی: رسیدن به وزن ایده آل راه چندان پیچیده ای نیست. اگر متناسب با شرایط جسمی و روحی خود یکی از درمان های طبیعی مانند اصلاح رژیم غذایی، هومیوپاتی، طب سنتی چین یا هند را انتخاب کرده و با رعایت نکات و دستورات آن آرام آرام به وزن دلخواه خود نزدیک شوید. رسیدن به وزن ایده آل راه چندان پیچیده ای نیست اگر متناسب با شرایط جسمی و روحی خود یکی از درمان های طبیعی . . .

ادامه مطلب...

خواص گل ها

خواص گل ها

در احادیث وارده از اهل بیت (ع) به کرات از خواص گلها یاد شده است. رفع استرس و پریشانی ، خلاصی از سرسام، شفای برخی امراض و ایجاد نشاط و شادمانی از این جمله است. حتی در برخی روایات داریم که پیامبر اکرم (ص) گل هدیه می داده اند و منشاء آنها را بهشت معرفی کرده اند. در باره خواص نشاط آفرین گلها امام رضا (ع) می فرماید : «الطیب نشره و العسل نشره، و الرکوب نشره و النظر الی الخضره . . .

ادامه مطلب...

حمام سنتی در ایران

حمام سنتی در ایران

نوع حمام  این حمام از نوع " خزینه ای" بود و از سه قسمت سردخانه ، گرم خانه و تون تشکیل می شد و برای حفظ گرما در عمق زمین بنا گردیده بود و سقف عمومی حمام حدود یک متر و نیم از سطح زمین بالاتر بود. سردخانه قسمت سرد خانه ( رختکن) که بعد از در ورودی توسط چند پله به طرف پایین وارد آن می شدند وسعت سرد خانه تقریباً 30 متر مربع بود که در وسط آن یک حوض به ابعاد 3 در 1 متر بود و برای . . .

ادامه مطلب...

حرکت درمانی چیست؟

حرکت درمانی چیست؟

منظور از حركت درماني، استفاده از حركت جهت اهداف درماني است. به بيان ديگر منظور از حركت درماني استفاده از نرمشهاي ورزشي جهت بهبود وضع تعادل بدن و هماهنگ نمودن حركات بدن مي باشد. اهداف حركت درماني: براي حركت درماني مي توان دو دسته اهداف در نظر گرفت: يكي اهداف كلي يا دراز مدت و ديگر اهداف جزئي يا كوتاه مدت. -اهداف كلي حركت درماني عبارت است از: ۱- پيشگيري از بروز . . .

ادامه مطلب...

حجامت چیست؟

حجامت چیست؟

حجامت: حجامت یکی از روش‌های توصیه شدۀ اکید در دین اسلام است که آثار اعجاب انگیزی در سلامت دارد. دو نوبت حجامت کردن در طول سال، به اذن خدا سلامت ما را تضمین کرده، مانع بسیاری از بیماری‌ها خواهد شد. بعد از وقوع بیماری نیز حجامت یکی از درمان‌های ساده و ارزان است. بسیاری از بیماری‌هایی که با حجامت کردن درمان می‌شوند و یا از خطر آنها جلوگیر می‌شود در طب جدید یا اصلاً درمانی . . .

ادامه مطلب...

چگونه چاق شویم؟

چگونه چاق شویم؟

چگونه چاق شویم؟ قبل از مطالعه توصیه های موجود در این مطلب، توجه کنید که اگر به کمبود وزن جدی دچار هستید یا به دنبال یک برنامه غذایی صحیح هستید، باید به پزشک متخصص تغذیه مراجعه کنید. آنچه در اینجا خواهید خواند، تنها توصیه هایی مفید و بی ضرر برای تغذیه و فعالیت شما است.عمل کردن به نکات زیر موجب میشود به تدریج وزنتان اضافه شود و چاق شوید، اما فراموش نکنید که اضافه شدن  . . .  

ادامه مطلب...

تاثیر ماساژ بر اندامها و ارگانهای بدن

تاثیر ماساژ بر اندامها و ارگانهای بدن

  مطالعات نشان می‌دهد تقریباً همه ملل دنیا به نوعی از مدتها قبل از ماساژ بعنوان وسیله‌ای درمانی استفاده كرده و روشهای آن را فرا گرفته و از آن استفاده می‌كردند و پزشكان و دانشمندان زیادی طی سالیان در كشورهای باستانی، و قبل از میلاد تا كنون در رشد و توسعه روشهای علمی استفاده از ماساژ نقش داشته و تلاش نموده‌اند. از جمله «پیتر هنری آینك» فیزیولوژیست سوئدی بود كه روش خاص ماساژ . . .

ادامه مطلب...

فوائد ماساژ دست

فوائد ماساژ دست

فوائد ماساژ دست: ماساژ دست برای کسانی که به علت نوع کار، انگشت ها و دست های خسته دارند بسیار مفید است که نه تنها ماساژ دست باعث رفع خستگی دست می شود، بلکه انعطاف و نرمی مفاصل را بازگردانده و ماساژ دست از بدشکل شدن انگشت ها جلوگیری می نماید. مدت زمان استفاده از ماساژ دست و هزینه آن: مدت زمان استفاده از ماساژ دست 60 دقیقه می باشد.در ضمن شما میهمانان گرامی . . .

ادامه مطلب...

نقش مفید ماساژ نوزادان در خواب آنها

نقش مفید ماساژ نوزادان در خواب آنها

بر اساس یافته‌های یك تحقیق علمی ماساژ نوزادان به خصوص با روغن كنجد، میزان رشد و الگوی خواب آنان را بهبود می‌بخشد. این مطالعه تجربی خوشه‌ای و به صورت تصادفی روی ‪صد و پنجاه نوزاد مراجعه‌كننده به پنج درمانگاه و مركز بهداشتی و درمانی شهر اراك درمدت چهار هفته انجام شده است. اندازه‌های توپومتریك و الگوی خواب نوزادان مورد مطالعه این پژوهش علمی در سه گروه پنجاه تایی بدون ماساژ

ادامه مطلب...

آب درمانی

آب درمانی

هیدروتراپی به عنوان آب درمانی در گذشته توسط ایرانی ها وژاپنی ها .مصری ها و یونانی ها با توجه به خواص بسیار اب درمانی مورد توجه بوده و به فراوانی استفاده میشده است.هیدروتراپی به عنوان آب درمانی در گذشته توسط ایرانی ها وژاپنی ها .مصری ها و یونانی ها با توجه به خواص بسیار اب درمانی مورد توجه بوده و به فراوانی استفاده میشده است.هیدروتراپی به عنوان آب درمانی در گذشته توسط . . .

ادامه مطلب...

وَتسو

وَتسو

در این نوع ماساژ فرد مورد نظر در داخل آب گرم دراز می کشد و سپس قسمت های مشخصی از بدن او مورد ماساژ قرار می گیرد. به دلیل اینکه جاذبه در آب تا حدی کمتر می شود ماساژ دهنده از آزادی عمل بیشتری برخوردار است.فواید: زمانی که در آب شناور هستید بیشتر بر روی تنفس خود تمرکز می کنید و به همین دلیل نفس های عمیق کشیده و به آرامش بیشتری دست پیدا می کنید.دلیل نیاز . . .

ادامه مطلب...

ماساژ کالیفرنیایی

ماساژ کالیفرنیایی

  ابتدا کل بدن را چرب می کنید و سپس ضربه های آرامی را پشت سر هم بر آن وارد می کنید. مقدار بسیار کمی فشار در این نوع ماساژ وجود دارد. فواید: کل بدن به آرامش دست پیدا می کند و ذهن شما نیز در حالت مناسبی قرار می گیرد. همانطور که مشاهده کردید این ماساژ باعث می شود که حالت نرمی به تمام اعضای بدن شما دست بدهد. دلیل نیاز شما به آن: اگر شما در محیطی زندگی می کنید که دائما . . .

ادامه مطلب...

حس درمانی

حس درمانی

  نقاطی که در دست ها و پاها از خود نسبت به یک محرک بیرونی عکس العمل نشان می دهند، به تمام نقاط بدن می رسند و از این طریق از فشار وارد بر این قسمتها را کاهش می دهند. این ماساژ گردش خون، و عملکرد ذهن و بدن را بهبود می بخشد. فواید: از جمله مزایای این تمرین ارتقای هشیاری روحی و جسمی است. انگیزه، اعتماد به نفس و تمرکز شما افزایش پیدا می کند. دلیل نیاز به آن: یک تغییر جزئی در . . .

ادامه مطلب...

ماساژ استخوانی

ماساژ استخوانی

  بر اساس درمان از طریق مالش ماهیچه ها و استخوان ها این نوع ماساژ شما را از شر فشار و استرس ذهنی و ماهیچه ای خلاص می کند. بدن را متعادل می کند، درد و استرس را از شما دور نگه می دارد.   فواید: هشیاری درونی شما را افزایش می دهد و سبب می شود شما مشکلات و ناراحتی هایتان را درمان کنید. ( به اصطلاح نوعی خود درمانی است)   دلیل نیاز به آن: این ماساژ از سایر ماساژ هایی که ذکر شده . . .  

ادامه مطلب...

ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی

  این نوع ماساژ به "یوگا برای افراد تنبل" تشبیه شده که در آن تمام عضلات بدن کشیده می شوند و مفاصل نیز باز و بسته می شوند. این کار را باید از کف پای خود شروع کنید و کم کم آنرا به قسمت های بالایی هدایت کنید.   فواید: متخصصان این نوع ماساژ معتقد هستند که اگر تمرین های آنرا انجام دهید، بدن شما از آن حالت خشکی در می آید و "سطح انرژی" بدن در حال نرمال قرار می گیرد.   دلیل نیاز به آن . . .  

ادامه مطلب...

انواع ماساژ؛ از ماساژ شکلاتی تا ماساژ پا

انواع ماساژ؛ از ماساژ شکلاتی تا ماساژ پا

  ما با كمك كارشناسان دوره ديده در تايلند و هند به تخصصي‌ترين سالن‌هاي ماساژ پايتخت رفتيم تا پكيجي كامل از انواع و اقسام ماساژ با هزينه‌هاي آن فراهم كنيم تا شما با آگاهي بيشتري ماساژ مورد نظر خود را انتخاب و امتحان كنيد. اين مطلب چه براي آنهايي كه براي نخستين بار ماساژ مي‌گيرند و چه برای كساني كه ماساژ به يكي از عادت‌هاي دلپذير در زندگي‌شان تبديل شده بسيار مفيد است.   اگر شما هم بعد از . . .    

ادامه مطلب...

ماساژ لاغری

ماساژ لاغری

ماساژ لاغری -شايد كمتر كسي درباره خواص درماني اين شيوه درماني (ماساژلاغری)در درمان اضافه وزن شنيده باشد. امروزه درمانگران زيادي در سراسر جهان بر اين باورند كه استفاده از ماساژدرماني به تنهايي يا به‌عنوان درمان كمكي در كنار ديگر شيوه‌هاي درماني مي‌تواند نتايج بسيار چشمگيري را در روند لاغري و كاهش وزن داشته باشد. يكي از ساده‌ترين تكنيك‌هاي ماساژ لاغری كه در خانه قابل ارائه . . .

ادامه مطلب...
 

نمایندگان

فرم ثبت نمایندگی

 

مقالات

مشاهده مقالات

 

خبرنامه پیامکی

عضویت در سامانه پیامک

 

استخدام

فرم استخدام شرکت

با عضویت در خبرنامه سایت از جدیدترین و آخرین اخبار سایت مطلع شوید

موقعیت جغرافیایی

کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به شرکت ماساژ آرامش ایرانیان می باشد.
طراحی و پشتیبانی توسط شرکت آوین نت

174594
امروزامروز136
دیروزدیروز67
هفتههفته678
ماهماه1287
کل بازدیدکل بازدید174594

اطلاعات تماس

آدرس دفتر شرکت: اصفهان، میدان امام حسین، خیابان باب الرحمه، اولین ورودی ارگ جهان نما، آسانسور شش، طبقه سوم، واحدهای یک ،دو ،سه
تلفن تماس :استاد تشیعی ۰۹۱۳۳۱۸۳۸۴۶ - امور اداری ۰۹۱۳۰۳۸۳۸۴۶ - امور ثبت نام ۰۹۱۰۵۸۸۳۸۴۶
 ساعات کاری :  همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح الی 22 شب